23:23 Saat Anlamı Seni Çılgınlar Gibi Seviyor

Sevginizin artık doruk noktasına ulaştığının simgesidir. Birbirinizi deliler gibi sevdiğiniz açıkça ortada. Artık inkar etmenize gerek yok içinizdeki çiy enerjisi büyüyerek sevgiye dönüşmüş. Birbirlerinizi tamamlayan sizler olduğunuz gibi ruh eşinizi buldunuz. Birbirlerinize açılmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz ama bunları kendi düşünceniz ile aşmanız mümkündür. inkar etmemeniz gereklidir. Siz sınırları aşan engel tanımaz çiftler birbiriniz için dünyayı karşınıza alabilirsiniz. Engel tanımamalı, hayatınızı sonsuza kadar devam etmelisiniz. Aileniz size engel olacaktır ama bunun karşısında sevginizle birlikte üstesinden geleceksiniz. Geleceğiniz parlak mutlu bir aile kurma yolunda ilerliyor olacaksınız.

Mars Erkeği: Sevdiğini asla saklamaz size karşı olan duygularını dile getirecektir. Düşünceleri hep olumlu olup ciddi manada sevginizi yansıtır. Sahip olduğunuz değerler ortaya çıkacaktır. Sizin düşüncelerinize daima saygı gösterip Venüs kızına saygı gösterir. Onun seven taraflarına daima güler yüzlü olduğu gibi sizin ilerlediğiniz yolda ilerlemekten asla çekinmeyecektir.

Venüs Kızı: Sevgisinde utangaç olduğu gibi düşünceleri daima ön plandadır. Sizden biraz çekingen davranabilir ama ona saygı duymanız herkes tarafından takdir edilmesini sağlayacaktır. Çılgınlar gibi sizi sevebilir ama düşüncelerini her zaman içinde tutacaktır. Size kötü gözle bakmadığı gibi değerlerini daima korumak zorundasınız.

16 Yorum yazılmış

 1. Mete
 2. murat
 3. ☆♡☆☆♡♡☆♡
 4. Dilek
 5. Okuuuz
 6. Okuuuz
 7. Anonim
 8. Mavi
 9. eda
 10. Baran
 11. zilan erenç
 12. zeliha
 13. PERVİN KARAARSLAN
 14. Yiğit yilmaz
 15. Arzu Tuğçe
 16. Vefa

Yorum Yaz