00:00 Saat Anlamı Seninle Birlikte Ölüme Dahi Gider

Saatlerin hepsinin bir anlamı olduğu gibi üst üste gelmesi durumunda bir anlam taşıdığı bilinmelidir. Özellikler saatlerin taşıdığı anlamlar oldukça önemlidir. Örneğin saatin 00:00 denk gelmesi sonucunda “seninle birlikte ölüme dahi gider” anlamını taşıyarak Venüs Kızı ile Mars Erkeğini tanıyabilirsiniz. Öyle bir zaman gelmiş olur ki adeta sizine ölüme gidecek cesareti alır. Sizlere değer kazandırarak ulaşmak istediğiniz noktaya getirirler. Her insan bu anı yaşamak istediği gibi denk getirilmesi gerekmektedir. Sizde içinizdeki duyguları dışarı vurmak istiyorsanız eğer bu saat anlamlarını kullanabilirsiniz.

seninle birlikte ölüme dahi gider

Mars Erkeği: Çok cesur ve inançlı birisi olarak size olan sevgisi asla ölçülemez. Yüksek olan sevgisi sayesinde gözünü kırpmadan sizinle ölüme dahil gidebileceğini bilir. Ölüm yolunda istediğinizi söyleyebilirsiniz ama onu kararlarından vazgeçiremezsiniz. Size karşı duyguları hep kuvvetli olarak yolunuzda yol ve can olmaya devam edecektir.

Venüs Kızı: Çok yufka yürekli olup aşkı için her şeyi yapar. Ona karşı daima saygılı olun. Her zaman yanınızda olacağını bilip fedakarlıklara hazır olduğunu da bilmelisiniz. Size olan sevgisini ölçemezsiniz. Güzel ir sevgiye sahip olması her konuda yardımcınız olacaktır. Yolunuza can verebilecek bir kişiliğe sahiptir. Karakterini asla unutmayın, onu tanımak herşeye değer.

37 Yorum

  1. Fatih’immm boncuk gözlüm sana çoook aşığım artık anla seni sevdiğimi… ♥♥♡♡♡♥♥♥♥♥ F ♥♥

  2. Ece bitanem ben fatih buraya bakacağını biliyorum, seni çok seviyorum zümrüt yeşilim benim

  3. Burcu eğer denk gelirde okursan, yüzünü görmediğin birisi rüyada nasıl gorulurmus ara mesaj at bişey yap anlatayim.
    Çünkü çok ama çok özledim seni.

  4. Birini çok seviyorum ama bana çok yanlış yaptı o bana sonra bende gururuma yedirmedim ve bende çok yanlışlar yaptım aradan 1 sene geçiyor ama hala unutamadım ve unutamacam ya size şunu söylüyorum şu son bir senedir alyaşın biri oldum Bn bile kendimi tanıyamıyorum

  5. Sena seni çok seviyorum be kızım 3 senedir içim yanıyo artık anla sana olan hislerimi.

  6. Birisini seviyorum hemde çok gerçekten herşey den herkesden çok sebeb siz seviyorum benim mutluluğumun sebebi onun bir gülüşüyken onun gülüşünün sebebi başka bir kızmış yıkıldım resmen işte sevgili yapınca arkadaşlarıyla muhabbeti kesti hadi ben neyse ve o kadar sinir oldum ki bi insan iki günlük kız için arkadaşlarından vazgeçermi neyse okulun son günü dışardaydım yurda girerken bi baktım o bavulunu almış gidecek son günler bana kendine iyi bak diyişini ve o son bakışı asla unutmayacağım çok ağladım o gidince hatta gözüm doldu ama bilmiyorum ya ben o mutlu olsun diye dua ediyorum o kızla arası bozulmasın diye ama o kız onu üzecek biliyorum çünkü bi kere ayrıldılar üzüldü o üzüntüsünü içinde yaşıyor ama ben görüyorum kız içinde iyi şeyler demiyorlar o tekrar üzülürse ben çok kötü üzülürüm onun üzülmesine dayanamam ben ve onu üzen herkesten o gülüşünü benden alan herkesden nefret ediyorum onu o kadar seviyorum ki o kızla beraber olması için dua ediyorum şaka gibi ve bu kalbimi o kadar acıtıyor ki anlatamam bi tek bunlarla avunuyorum işte Allah aşkına söyleyin ben daha ne yapayım ne kadar seveyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu