06.06 Saat Anlamı – Şu an Çok Mutsuz

Hiç denk gelmek istemeyeceğiniz 06.06 saat anlamı sevdiğiniz kişinin mutsuz olduğunu gösteriyor. Çok erken uyandı ve uykusunu alamadı. Hiç tadı yok, belki güzel bir mesaj ona çok iyi gelecektir. En güzel hatıralarınıza dair bir şeyler paylaşmanız sevdiğiniz kişiyi neşelendirebilir. Her zaman sevginizi ön planda tutarak hayatınızı güzelleştirin. İlişkiniz yıpranmadan önce harekete geçin. Uyandığında tek beklediği sizden ona dair bir sesli veya yazılı mesaj.

Mutsuz olmasının sebebi hayatın getirdiği zorluklarsa sizin desteğinize ihtiyacı var. Şuan çok mutsuz olduğunu düşünürsek desteğine ihtiyaç duyacak. Sevgililer ve arkadaşlar mutlu olmak için birbirine ihtiyaç duyarlar. Sizde mutsuz olmamak için birbirine yakınlaşın. Sevginizi hissettirdiğiniz an içindeki mutluluk tomurcukları yeşerecektir. Her sorunun üstesinden gelebilir sadece destek çıktığınızı hissettirmeniz gerekiyor. Gönlünüzden geldiği gibi yanında olun destek çıkın her şey güzelleşecektir.

06.06 saat anlami

Mars Erkeği: Mutsuz bir sevgili istemezsin ama mutlu olması içinde çabalamıyorsun. İlgin alakan olduğu sürece sorunların üstesinden kolaylıkla gelinebilir. Sevginizi birbirinize göstermekten asla çekinmeyin. Severseniz eğer karşınızdaki kişi tarafından sevileceksiniz. Güzel bir söz söyleyerek yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturabilirsin. İçinden gelen en güzel duyguları dile getir. Güzel bir mesaj atmak dahi her şeye değer olacaktır. Sevginiz birbirinize olan bağlılığınızı en güzel şekilde gösterecektir.

Venüs Kızı: Sevdiğinin üzüntüsü senide üzer, bunu biliyoruz. Yapabileceğin bir şeyler olsa onun için yaparsın değil mi? O halde güzel bir mesaj ile kalbini kazan. Senden gelecek huzur verici bir mesaj onu mest edecektir. Sevgini gösterdiğin takdirde mutlu olması kaçınılmaz hale gelir. Sevginle birlikte kendini huzurlu ve mutlu hissediyor. Güzel bir kahvaltı yapmanız dahi iki tarafı da memnun edecektir.

3 Yorum

  1. Ben birine asik oldum ve oni terk etmek istiyorum kendime bitane manita buldum onu denemek istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu