06:06 Saat Anlamı Şuan Çok Mutsuz

Bugün saat konusunda şanssız olduğunu bir gerçek. 06.06 saat anlamında kalbinizi verdiğiniz kişinin mutsuz olduğunu bilseniz. Kendinizi hırpalamadan önce neden mutsuz olduğunu düşünmeniz en doğrudur. Kalben bağlı olduğumuz kişi saatlerin bize söylediği gibi mutsuzsa eğer bir şeyler yapmak gerekiyor. Güzel bir mesajla birlikte kalbini kazanabiliriz. Şuan ne yapıyor ne ediyor gerçekten bilmemiz gerekiyor. Yeni uyanmış birine güzel bir söz söylemek onun kalbine giden en kısa yoldur. Güzel sözler insanları mutlu eder.

Mutsuz olmasının sebebi hayatın getirdiği zorluklarsa sizin desteğinize ihtiyacı var. Şuan çok mutsuz olduğunu düşünürsek desteğine ihtiyaç duyacak. Sevgililer ve arkadaşlar mutlu olmak için birbirine ihtiyaç duyarlar. Sizde mutsuz olmamak için birbirine yakınlaşın. Sevginizi hissettirdiğiniz an içindeki mutluluk tomurcukları yeşerecektir. Her sorunun üstesinden gelebilir sadece destek çıktığınızı hissettirmeniz gerekiyor. Gönlünüzden geldiği gibi yanında olun destek çıkın her şey güzelleşecektir.

şuan çok mutsuz

Mars Erkeği: Mutsuz bir sevgili istemezsin ama mutlu olması içinde çabalamıyorsun. İlgin alakan olduğu sürece sorunların üstesinden kolaylıkla gelinebilir. Sevginizi birbirinize göstermekten asla çekinmeyin. Severseniz eğer karşınızdaki kişi tarafından sevileceksiniz. Güzel bir söz söyleyerek yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturabilirsin. İçinden gelen en güzel duyguları dile getir. Güzel bir mesaj atmak dahi her şeye değer olacaktır. Sevginiz birbirinize olan bağlılığınızı en güzel şekilde gösterecektir.

Venüs Kızı: Sevdiğinin üzüntüsü senide üzer, bunu biliyoruz. Yapabileceğin bir şeyler olsa onun için yaparsın değil mi? O halde güzel bir mesaj ile kalbini kazan. Senden gelecek huzur verici bir mesaj onu mest edecektir. Sevgini gösterdiğin takdirde mutlu olması kaçınılmaz hale gelir. Sevginle birlikte kendini huzurlu ve mutlu hissediyor. Güzel bir kahvaltı yapmanız dahi iki tarafı da memnun edecektir.

3 Yorum

  1. Gerçekten cikiyor

  2. Ben birine asik oldum ve oni terk etmek istiyorum kendime bitane manita buldum onu denemek istiyorum

  3. gercekten inalızmaz böyle öldugunu biliyordum zaten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.