09.09 Saat Anlamı – Seni Üzecek Bir Söz Söyleyecek

İstemeyerek söylenen bir söz kalp kırar geride enkaz bırakırsınız. Sizde 09.09 saat anlamına denk geldiyseniz eğer kalp kırıcı sözlerden sakının. Söyleyeceğiniz tek bir söz sevdiğinizi üzeceğini bilseydiniz ne yapardınız. Böyle olaylara karşı kendinize çeki düzen vermeniz gerekiyor. Canınız sıkkın olmasına rağmen kötü söz söyleyerek kalp kırmaktansa kendinizi üzmemelisiniz. Cevap veremeyecek durumdaysanız terslemeyin aksine biraz uzaklaşın. Bu sayede sorunların üstesinden gelmiş olacaksınız. Birbirinizi asla üzmeden huzurlu olmanız kaçınılmaz olur.

Kalpten gelen sözler sevgi doludur. Kin ve nefretiniz dile geldiği zaman karşınızdaki çok sevdiğiniz biri olsa dahi kalbini kırarsınız. Üzecek bir söz söyleyecek olacağını bilmek ne kadarda üzücü. Geride bırakacağınız kırık kalp iki taraf içinde oldukça üzücü olacaktır. Kalp kıracak sözler unutulmaz kırılan kalpte kolaylıkla iyileşmez. Siz, siz olun hiçbir zaman kalp kıracak sözler söylemeyin.

09.09 saat anlami

Mars Erkeği: Kalbini kırabilirler ama asla başkasının oyuncağı olmazsın. Ağzından çıkan sözü bildikten sonra sorunda yaşamazsın. Sevdiğin insana söyleyeceği herhangi bir şey hayal kırıklığı yaratabilir. Bugün çok daha dikkatli olmalısın. Saatler 09.09 gösterdiği takdirde anlamalısın ki bugün söyleyeceğin söz aranızı açacak ancak sen bunu biliyorsun sorun yaşamazsın. Kendi yolunu kendin çizebilirsin.

Venüs Kızı: Sevgin büyük ama ister istemez sevdiğinin kalbini kırabilirsin. Söyleyeceğin sözleri gözden geçirirsen eğer sorun yaşamazsın. Saatler senin içinde iyi şeyler söylemiyor, günün erken saatlerinde 09.09 görmek hayra alamet değil. Olası bir durumda tadınız kaçabilir. Keyfinizi asla bozmayın birlikte yaşayacağınız her an sorunları aşacaktır.

22 Yorum

 1. …AYŞE…

 2. 1616 saat dilimi şuan sevdiğiniz başka bir kadının yanında çıkıyor ise ve sevdiğim adam o.an benim yanındaysa bunu kıskanç bir kadına denk geldiğini düşünürsek ayrılıklara nedenlerden birisi çok saçma bir durum arkadaşlar milletle nasıl dalga gecekleri şaşırmış bu sosyal canbazları

 3. Aşırı batil

 4. Bence hepsi bahtı inaç

 5. Çok şükür bana hiç biri gelmiyor

 6. Kendi yasadiklari seyleri saatlere anlam yükleyerek aktarmislar ama maalesef 5 parmagin 5i ayni degil bizler De inanmak istedigimiz herseye inandigimiz için boyle insanlara yani kandirilmaya biz istiyoruz an ani tütmüyor ki herşey tesadüf zaten anlarimiza anlam yukleyeceksek bunu biz yapalim bence tabi

 7. Bence hepsi batıl inanç arkadaşlar bunların hiç birinde inanmayın

 8. bu saatler gercek soyluyolar bnce arkadaslar bnimkisi doru cikti

 9. bence doru soyluyor saatlerin bazilari birbilerine tuta biliyor yani bnim gercek oldu
  soylediklerinin hepsi dorucikti

 10. Bundan hiç bşy Anlamadım ya bn 09:09 gördüm şimdi bnm ne yapmam gerekiyor

 11. Banada hep 18.18 geliyor

 12. Her saate de denk geliyorum hemen hemen

 13. Bankada hep 07.07 geliyor

 14. banada hep 19:19 geliyo hep

 15. Nedense bana hep 09:09 geliyor

 16. Siz çok biliyonuz ya zaten

 17. bencede yalan söylüyorlar

 18. Nedense banada hep 19:19 geliyo

 19. Gizem tanışalım mı

 20. Valla dogru bildiniz desem yalan olur . Cok yalan soyluyonuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir