Saatlerin Anlamı

18:18 Saat Anlamı Seni Her Şeyden Çok Seviyor

Seni ne kadar sevdiğini her zaman dile getirebilir. Sizde 18.18 saat anlamına denk geldiyseniz her şeyden çok sevdiğini anlayacaksınız. İki kalp bir olduktan sonra birbirine olan bağlılıkları da artar. Hayat yolunuzun bir çizildiğini anlayacaksınız. Sevginiz zorlukları aşmanızdaki en büyük yardımcınız olacak. Sevilmeyi hissetmek çok güzelde aynı şekilde seviyor musun bunu kendine sormalısın. Sevgi tek taraflı olduğu zaman yorulmaya ardından yıpranmaya mahkumdur.

Birbirinize ne kadar bağlı olduğunuzu bilirseniz ileri de yaşayabileceğiniz sorunların üstesinden gelirsiniz. Sözlerle değil kalben hissetmelisiniz. Onsuz yapamadığınızı hissediyorsanız o zaman bir şeyler değişmiş demektir.

seni her şeyden çok seviyor

Mars Erkeği: Eğer seviyorsan sevdiğine sahip çıkmalı ona kalben bağlanmalısın. Sevgili çiçek gibidir çiçeğe nasıl su vermezsen solarsa, sevdiğine de sevgini vermezsen solacaktır. Sevginizin her zaman doruklarda yaşamak istiyorsanız her zamana dile getirmeniz gerekebilir. Siz birbiriniz için yaratılmış olduğunuzu kabul ederek başlayabilirsiniz.

Venüs Kızı: Sevdiğinde tam seversin. Kalben ruhen ona ait olduğunu hissedersin ancak o öyle mi hissediyor. İçindeki düşünceler rahatsız etse de onu düşünerek uyumak, onunla yaşamak en güzel şeydir. Asla vazgeçmediğin gibi aşkla bağlısın. Sevgine kimsenin mani olmasına müsaade etme. Kalbini dinleyerek hareket edersen çok daha ilerilere gidebilirsin. Hayatını baştan sona değiştirebileceğini asla unutmamalısın.

İlgili Makaleler

36 Yorum

 1. Ben onu seviyor olabilirim sonuçta o başkasını seviyor tek duâm Allahım sevdiğim adamı sevdiği kızdan ayırmasn amin (((SAMET’İMM

  1. Ben asla mı asla öyle düşünmem ya benimdir ya hiç olmamıştır başkasının olupda mutluluklarda dilemem

 2. Ask boyle iste. Ayni gun icinde 16.16 ve 18.1in denk gelmesi. Sevdigine inansam mi inanmasam mi bilmiyorum. Tek bildigim beklemek…

 3. Beni gerçekten çok sevdiğine inanıyorum. O da bilsin ki ben de onu çok seviyorum.

 4. ben onu cook sevyorum onsuz yasayamam diyodum halada oyle ama oyle dedikce allah onu bndn alyo onun icn buyk konusmaylm kaan seni cok seviyorum

 5. Ben onu seviyo olabilirim sonuçta o başkasn seviyo tek duâm Allahım sevdiğim adamı sevdiği kızdan ayırmasn amin

 6. Asik olan asihim diyen acita bilirmi aldatip ihanet edebilirmi asigim seviyorum diyip canina en deyerli varligina kotu soz diye bilirli ask diye bir sey yok yalan..

 7. Onu mu ? Herşeyden herkezden cok seviyorum canımdan bile nekadar kahrolsamda vazgeçemem senden śěďã’m

 8. Aşk die bir şey yok ya yok ben inanmıyorum inanmak istemiyorum da eğer aşk die bir şey olsaydı o evli olmazdı bnde nişanlı olmazdım aşk sadece masallarsa güzldir gerçekte değil….

 9. o benım herseyım varlıgım yasama amacım mutlulugum uzuntum kalp atıslarım dunyaya ve hayata bakış acım o bennım benden alan kişi burdaki hersey dogru cıktı benı ona olan askım gıbı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu