18.18 Saat Anlamı – Seni Her Şeyden Çok Seviyor

Seni ne kadar sevdiğini her zaman dile getirebilir. Sizde 18.18 saat anlamına denk geldiyseniz her şeyden çok sevdiğini anlayacaksınız. İki kalp bir olduktan sonra birbirine olan bağlılıkları da artar. Hayat yolunuzun bir çizildiğini anlayacaksınız. Sevginiz zorlukları aşmanızdaki en büyük yardımcınız olacak. Sevilmeyi hissetmek çok güzelde aynı şekilde seviyor musun bunu kendine sormalısın. Sevgi tek taraflı olduğu zaman yorulmaya ardından yıpranmaya mahkumdur.

Birbirinize ne kadar bağlı olduğunuzu bilirseniz ileri de yaşayabileceğiniz sorunların üstesinden gelirsiniz. Sözlerle değil kalben hissetmelisiniz. Onsuz yapamadığınızı hissediyorsanız o zaman bir şeyler değişmiş demektir. Aşk her şeyden üstündür, sizde bilincine vararak hareket etmelisiniz. Sevgi kadar güzel kutsal bir şey varsa o da insanların birbirini çok sevmesidir. Sevin ve kalben birbirinize bağlı kalın. 18.18 saat anlamı size ne kadar sevdiğinizi söyler eğer seviyorsanız öyleyse her şey güzel olacak. Ruh eşi olduğunuzun bilincine varacak. Aynı anda duyguları paylaşacaksınız.

18.18 saat anlami

Mars Erkeği: Eğer seviyorsan sevdiğine sahip çıkmalı ona kalben bağlanmalısın. Sevgili çiçek gibidir çiçeğe nasıl su vermezsen solarsa, sevdiğine de sevgini vermezsen solacaktır. Sevginizin her zaman doruklarda yaşamak istiyorsanız her zamana dile getirmeniz gerekebilir. Siz birbiriniz için yaratılmış olduğunuzu kabul ederek başlayabilirsiniz.

Venüs Kızı: Sevdiğinde tam seversin. Kalben ruhen ona ait olduğunu hissedersin ancak o öyle mi hissediyor. İçindeki düşünceler rahatsız etse de onu düşünerek uyumak, onunla yaşamak en güzel şeydir. Asla vazgeçmediğin gibi aşkla bağlısın. Sevgine kimsenin mani olmasına müsaade etme. Kalbini dinleyerek hareket edersen çok daha ilerilere gidebilirsin. Hayatını baştan sona değiştirebileceğini asla unutmamalısın.

36 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu