01.01 Saat Anlamı – Seninle Olmaktan Mutlu

Seninle olmaktan çok mutlu olduğunu biliyor musun? Saatler 01.01 gösterdiğinde kalbiniz bir olmalı. Hayatında hiç mutlu olmadığı kadar mutlu. Seninle yaşayacağı her an unutulmaz olacak. Sevgi insanları bir yerden alıp başka yere götüren su gibidir. Siz kendinizi nehrin akışına bırakın aşkınız sizi istediğiniz yere götürsün.

Seninle olmaktan ne kadar mutlu bilsen onu daha çok seversin. Sizde 01.01 saat anlamına denk geldiyseniz dünya üzerindeki nadir şanslı insanlarsınız. Saate denk gelmek binde bir yaşanabilecek bir andır. Dilekleriniz düşünceleriniz hepsi kabul olacaktır. Siz iki sevdalı birbiriniz bir ömür boyu seveceksiniz. Parlak bir geleceğiniz olduğu gibi önünüze çıkan bütün engelleri birlikte aşacaksınız. Biriniz olmazsa ötekisi de olmayacak.

Yaşadıklarınıza rağmen sorunlar her ne kadar olursa olsun barışma taraftarı olacaktır. Kendinizi sıkmadan onun hareketlerini beklemelisiniz. Sizinle olmaktan ne kadar mutlu olduğunu çevresindeki herkese anlatıyor. Bu durumdan sizinde memnun olmanızı bekleyerek ona vereceğiniz cevapları tartacaktır. Tartışmaya girmeyin bu saatte hisleri sizden teselli sözleri olacaktır. Hatayı kendisi yapsa dahi sizin onu aramanız dahilinde çok mutlu olacağını dile getirmektedir. Duygusal olduğundan dolayı söyleyeceğiniz her söz onu derinden etkileyecektir. Ona sahip çıkarak hislerinizi her zaman gösterebilirsiniz.

01.01 saat anlami

Mars Erkeği: Oldukça cesur ve düşüncelidir. Sizin yanınızda olmak ona cesaret ve özgüven kazandırıyor. İstedikleri doğrultusunda hareket etmek onu daima mutlu edecektir. Ona bir adım gitseniz o size bin adım gelecektir. Sevgisinden asla şüphe etmeyin. Her daim sizinle birlikte hareket edecektir.

Venüs Kızı: Sevgisine inanabilirsiniz, sizin için herşeyi yapmaya hazır olduğu gibi yanınızda kendisini çok huzurlu hissediyor. Her konuda yardımcınız olup size yol gösterecektir. Venüs kızı ile anlaşmak kolay olduğu gibi onun sevgisini asla hafife almayınız. Sizin için yapabileceklerini bilseniz aklınız şaşar. Güvenin ve sevgisine itaat edin.

22 Yorum

 1. Daha teklifte bulunmadım ama belirtileri var soylesemi soylemesemi diye çok kararsızım.
  .
  Serhat❤️özlem
  Sonsuz aşk
  23:23

 2. Küs degiliz ama küsmeyizde biz sadece bir birimizi severiz
  Allah kimseyi ayırmasin
  Allah nazarlardan korusun cümlemmizi
  SUDE ❤ ADEM

  1. Alakası yok bir insan gerçekten seviyorsa ölsemde bekler. Uzak kalmak sadece bahane. Saçma şeyler yüzünden birbirinizi kırmayın yazıktır. Bn daha yeni sevdiğim birinden artık sonsuza dek ayrı kalmak zorunda kaldım. Ve çok acı. Eğer gerçekten seviyorsanız barışın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu