19.19 Saat Anlamı – Elini Tutup Dudaklarından Öpmek İstiyor

Sizinle uzun süredir sizinle birlikte olmasına rağmen artık fiziksel olarak dokunuşlar hissetmek istemektedir. 18.18 saat anlamı size olan hasretini ve sevgisini gösterir. Saatler aşkta sizin pusulanızdır harekete geçmek size kalmıştır. Elinize ufak dokunuşlarda bulunarak sevginizi hissetmek istiyor. Damarlarından akan kanda o sevginin sıcaklığı var. Elinizi tutup dudaklarınıza tatlı bir buse kondurarak ömür boyu bu mührü taşıyabileceğini görmek en büyük hayali. Hayatı boyunca size olan sevgisini anlatan sözler söylemiş olup, bunları daha ileriye giderek size anlatma derdinde olmuştur. Sizin sevginiz onu yücelterek mutluluk konusunda doruk noktasını istediğini belirtiyor.

Sevgi dokunmak demektir, öpmek demektir, dudaklarına tatlı bir buse kondurmaktır. Sevdiğinizin yanında olduğunuz kadar teninize olan teması sizi baştan çıkartacak. İçinizde hissettiğiniz her şeyin karşılığı birbirinize olan yakınlığınızda ortaya çıkacak. Sevmekten asla vazgeçmeyin, engeller olduğunda ancak birlikte aşabilirsiniz.

19.19 saat anlami

Mars Erkeği: Sevgisini güzel bir şekilde dile getiremese dahi bunu hareketleri ile belli etmek hoşuna gidiyor. Ansızın elinizi tutabilir size küçük sürprizler yapmaya açık kişiliğe sahiptir. Mars erkeklerinden daima romantik sözler beklemeyin onlar icraat konusunda çok iyi olup beklemediğiniz hareketlerde bulunacaklardır.

Venüs Kızı: Sevgisinde masum ve sade olan kızlarımız utangaç yapılarını her zaman gösterecekler. Eliniz tutmakta biraz çekinebilirler ama onlar ister. Mars erkeğinin ellerine dokunuşu kalplerinin küt küt atmasını sağlayacaktır. Bir öpücük onlar için dünyalara değer olup fırsatınız olduğunuz zaman dudaklarınızdan gelen o buseyi almak isterler.

16 Yorum

  1. anlamlar hep benim düşüncem ya da yaptıklarım .doğru çıkıyor.
    Karşı taraftan değil ama :(

  2. şuan aramızda soğukluk var umarım herşey yoluna girerde o soğukluğu çözeriz ve kavuşuruz.. inşallahh

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu