19:19 Saat Anlamı Elini Tutup Dudaklarından Öpmek İstiyor

Sizinle uzun süredir sizinle birlikte olmasına rağmen artık fiziksel olarak dokunuşlar hissetmek istemektedir. Elinize ufak dokunuşlarda bulunarak sevginizi hissetmek istiyor. Damarlarından akan kanda o sevginin sıcaklığı var. Elinizi tutup dudaklarınıza tatlı bir buse kondurarak ömür boyu bu mührü taşıyabileceğini görmek en büyük hayali. Hayatı boyunca size olan sevgisini anlatan sözler söylemiş olup, bunları daha ileriye giderek size anlatma derdinde olmuştur. Sizin sevginiz onu yücelterek mutluluk konusunda doruk noktasını istediğini belirtiyor.

Sevgi dokunmak demektir, öpmek demektir, dudaklarına tatlı bir buse kondurmaktır. Sevdiğinizin yanında olduğunuz kadar teninize olan teması sizi baştan çıkartacak. İçinizde hissettiğiniz her şeyin karşılığı birbirinize olan yakınlığınızda ortaya çıkacak.

elini tutup dudaklarından öpmek istiyor

Mars Erkeği: Sevgisini güzel bir şekilde dile getiremese dahi bunu hareketleri ile belli etmek hoşuna gidiyor. Ansızın elinizi tutabilir size küçük sürprizler yapmaya açık kişiliğe sahiptir. Mars erkeklerinden daima romantik sözler beklemeyin onlar icraat konusunda çok iyi olup beklemediğiniz hareketlerde bulunacaklardır.

Venüs Kızı: Sevgisinde masum ve sade olan kızlarımız utangaç yapılarını her zaman gösterecekler. Eliniz tutmakta biraz çekinebilirler ama onlar ister. Mars erkeğinin ellerine dokunuşu kalplerinin küt küt atmasını sağlayacaktır. Bir öpücük onlar için dünyalara değer olup fırsatınız olduğunuz zaman dudaklarınızdan gelen o buseyi almak isterler.

15 Yorum

 1. Gerçekleşir bir gün

 2. Artik gerceklessinler yaa

 3. sadece 19 19 dogru

 4. bunlar çok saçma

 5. Keşkeeeee

 6. onu cokkkk seviyom inşallah olur

 7. Çok mutluyum doğru gidiyo

 8. Vala doğru gidiyo burda yazılanların hepsini yaşiyoruz

 9. Fala inanma Falı kalma demişler

 10. şuan aramızda soğukluk var umarım herşey yoluna girerde o soğukluğu çözeriz ve kavuşuruz.. inşallahh

 11. banada inandırıcı gelmese bile hissettirmesi yeterli

 12. Hic bi zmn gerceklesmiyck beni sevmesi şuan baskasi için beni terketti

 13. Cok guzel inaniyorum

 14. Walla hiçte yakın değiliz arada 2 şehir var

 15. Çok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.