21:21 Saat Anlamı Sen Varken Bir Başkasını Hayal Ediyor

Sizin varlığınızın artık ona yetmediği zamandır. Siz ona kadar yakın davransanız yinede bir şeylerin eksik olduğunu göreceksiniz. Mutlu bir şekilde ilişkinize başlamış olmanız onun sonsuza kadar iyi gideceğini göstermez. Her an her şeye hazırlıklı olmanız sayesinde düşünceleriniz ve fikirlerinizi karşı tarafa yansıtmanız gerekiyor. Hesabınızı doğru şekilde yapmak adına saat anlamlarından birkaç bilgi sahibi olmanız gerekecektir. Bugüne kadar aldığınız kararlar sizi olumsuz yönde etkileyebilir. Kendinizi keyifli hissedeceğiniz bir anda gelen kötü haber canınızı sıkmış dahi olacaktır. İlişkinizi kurtarmak istiyorsanız o zaman yapacaklarınıza kendiniz karar vermelisiniz.

sen varken bir başkasını hayal ediyor

Mars Erkeği: Her zaman düşünceli olsa dahi hayat onun için zordur. Size anlatamadığı bir şeyler olup yeri geldiğinde fedakarlık yaptığını anlayacaksınız. Sizden ayrılırken yaşattıklarını mutlaka biliyor olmalısınız. Sevdiğinin bu tavırlarını asla hoşlanmaz ve anlam vermeye çalışır. Oldukça üzülmüş olacaksınız ama sıkıntıları görmezlikten geleceksiniz. Onun bu kararına karşı intikam düşüncesine dahi kapılabilirsiniz.

Venüs Kızı: Yapılanları asla kabul etmeyerek alttan almayacaktır. Canı sıkkın olduğu gibi size öfkelenerek hiç sevmediğiniz birisine yanaşmaya başlayacaktır. Hatalarının sorumlusu olarak sizi görecektir. Yaptıklarının hesabını size ödeteceğinden dolayı bu durumda canınız çok sıkılabilir. Olumsuz bakmayarak hayatınıza devam etmeniz gerekir. Mars erkeğini asla affetmez bu düşünceler onun için tam bir hayal kırıklığı olarak geri dönebilir.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
9 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Yasin

Bu gerçek çıkarsa ölürüm herhalde

Ecrin

21:21 inşallah doğru çıkmaz:((

Lavin

Çok mantıksız ama bağımlılık yapıyo bence.

Kübra

Ağlamak istiyorum 21.21 çıktı

Turan Ahmet Kaş
Reply to  Kübra

Deymez seni sevmiyeni sen niye sevişin ki şuan senin durumun da ben de aynıyım

Furkan

Çok doğru 21:21 olanlar gerçekten doğru

yusuf ile zilan

bence bazıları doğru çıkıyor ama yinede her şeyi bilen allahtır

ecem

15:15 gördüm kaçmak anlamına geliyor ve çook mutluyum

yado

çook teşekürler bu saat anlamları bana çok yaradı ve hepside gerçek