19:19 Saat Anlamı Elini Tutup Dudaklarından Öpmek İstiyor

Sizinle uzun süredir sizinle birlikte olmasına rağmen artık fiziksel olarak dokunuşlar hissetmek istemektedir. Elinize tutarak size olan sevgisinin sıcaklığını hissettirmek istiyor. Damarlarından akan kanda o sevginin sıcaklığını eliyle sizin kalbinize dokunduğunu hissetirmek istemiştir. Elinizi tutup dudaklarınıza tatlı bir buse kondurarak ömür boyu bu mühürü taşımanızı istemektedir. Hayatı boyunca size olan sevgisini anlatan sözler söylemiş olup bunları daha ileriye giderek size anlatma derdinde olmuştur. Sizin sevginiz onu yücelterek mutluluk konusunda doruk noktasını istediğini belirtiyor.

Mars Erkeği: Sevgisini güzel bir şekilde dile getiremese dahi bunu hareketleri ile belli etmek hoşuna gidiyor. Ansızın elinizi tutabilir size küçük sürprizler yapmaya açık kişiliğe sahiptir. Mars erkeklerinden daima romantik sözler beklemeyin onlar icraat konusunda çok iyi olup beklemediğiniz hareketlerde bulunacaklardır.

Venüs Kızı: Sevgisinde masum ve sade olan kızlarımız utangaç yapılarını her zaman gösterecekler. Eliniz tutmakta biraz çekinebilirler ama onlar ister. Mars erkeğinin ellerine dokunuşu kalplerinin küt küt atmasını sağlayacaktır. Bir öpücük onlar için dünyalara değer olup fırsatınız olduğunuz zaman dudaklarınızdan gelen o buseyi almak isterler.

11 Yorum yazılmış

 1. Ziyaretçi
 2. ziyaretçi
 3. bir dost
 4. bir dost
 5. ziyaretçi
 6. ziyaretçi
 7. almira
 8. Yesimm...
 9. deniz
 10. Zeynep..
 11. ziyaretçi

Yorum Yaz