17:17 Saat Anlamı Seninle Aynı Hayalleri Kuruyor

Sırtını yasladığı yerde düşüncelerinin içersinde yer alıyorsun. Burada düşünceler aynı hayaller ile olmaktadır. Aklınızdan geçenlerin aynısını yüreğinizin bir parçasında olan kişi düşünmektedir. Birlikte geleceğinize dair kurduğunuz hayaller gerçeğe ulaşarak sizi yüceltecektir. Kalplerinizin birbirleri için atması oldukça sıcak kanlı olduğunuzu ve birbirinizi düşündüğünüzü gösteriyor. Düşünceler ve kalpler ne zaman bir olsa iki tarafta aynı hisler içersinde olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Mars Erkeği: Düşüncesi kadınının her zaman kendisini düşünmesi olmuştur. Birlikte geleceğe doğru adımlar atarken aynı hayallerin altında değerlerini korumaktır. Korudukları değerler doğrultusunda aşkı en derin şekilde yaşadıklarının göstergesi olmuştur.

Venüs Kızı: Sevgilisinin en çok kendisini düşünmesini bekler. Hayalleri kurarak mutluluğa doğru adımlar atıp ileriye taşımak istemiştir. Hayaller birbirlerini tamamladığı gibi insanları yüksek mevkilere getirmeleri gerektiğini düşündürür. Sevgililer her zaman kalplerinin bir olmasıyla yükseklere yerleşmesinde gereklidir.

Sponsorlu Bağlantılar

13 Yorum yazılmış

 1. eda 2 sene ago
 2. anonim 2 sene ago
 3. yağmurersin 1 sene ago
 4. Mujde 1 sene ago
 5. Ece 1 sene ago
  • Bsr 1 ay ago
 6. ramazan 1 sene ago
 7. Derya 1 sene ago
 8. Jasmin 10 ay ago
 9. özlem 8 ay ago
 10. Raşide 5 ay ago
 11. Zana 2 hafta ago
 12. Zana 2 hafta ago

Yorum Yaz

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.