17:17 Saat Anlamı Seninle Aynı Hayalleri Kuruyor

Sırtını yasladığı yerde düşüncelerinin içersinde yer alıyorsun. Burada düşünceler aynı hayaller ile olmaktadır. Aklınızdan geçenlerin aynısını yüreğinizin bir parçasında olan kişi düşünmektedir. Birlikte geleceğinize dair kurduğunuz hayaller gerçeğe ulaşarak sizi yüceltecektir. Kalplerinizin birbirleri için atması oldukça sıcak kanlı olduğunuzu ve birbirinizi düşündüğünüzü gösteriyor. Düşünceler ve kalpler ne zaman bir olsa iki tarafta aynı hisler içersinde olur.

Mars Erkeği: Düşüncesi kadınının her zaman kendisini düşünmesi olmuştur. Birlikte geleceğe doğru adımlar atarken aynı hayallerin altında değerlerini korumaktır. Korudukları değerler doğrultusunda aşkı en derin şekilde yaşadıklarının göstergesi olmuştur.

Venüs Kızı: Sevgilisinin en çok kendisini düşünmesini bekler. Hayalleri kurarak mutluluğa doğru adımlar atıp ileriye taşımak istemiştir. Hayaller birbirlerini tamamladığı gibi insanları yüksek mevkilere getirmeleri gerektiğini düşündürür. Sevgililer her zaman kalplerinin bir olmasıyla yükseklere yerleşmesinde gereklidir.

34 Yorum yazılmış

 1. aybüke
 2. menice
 3. SÜNDÜZ MUSA TEKİN
 4. Boşver
 5. üzgünbayan:(
 6. Aşk Ortağım
 7. Mustafa
 8. Diln
 9. ayse
 10. nurcan
 11. pamuk
  • ziyaretçi
 12. Damla
 13. ziyaretçi
 14. Fadime
 15. ziyaretçi
 16. Zeynep..
 17. ziyaretçi
 18. perı
 19. Zana
 20. Zana
 21. Raşide
 22. özlem
 23. Jasmin
 24. Derya
 25. ramazan
 26. Ece
  • Bsr
 27. Mujde
 28. yağmurersin
 29. anonim
 30. eda

Yorum Yaz