16:16 Saat Anlamı Bir Başka Kızla Görüşüyor

Akrep ve yelkovan üst üste geldiğinde sizlere bir şeyler anlatmak istediğini düşünün. 16.16 saat anlamı bugün sizlere birisinin ötekisini anlattığını en güzel şekilde dile getiriyor. Aldatılmalar ilişkinin en büyük sorunudur. Genelde ayrılık ile sonuçlansa da kişiler birbirlerine şans tanımalıdır. Tanınacak her şans insanları önemli bir yerlere getirirler. Saatlerin size anlattıklarını bir kez daha göz önünde bulundurmalısınız. Görüşmeler arkadaşça da olabilir dostça da yanlış anlaşılmalarda bir çok ilişkinin bitmesine yol açmıştır.

bir başka kızla görüşüyor

Mars Erkeği: Aldatsa hiç belli etmez tamamen uzak olup ondan değil arkadaşlarınızdan aldatıldığınızı öğrenirsiniz. Başkasının onu aldatmasını kabul etmez tek kalemde sizi silebilir. Dikkat etmelisiniz damarına basmış olacaksınız artık ondan korkun denebilir. Sizi sahiplendiği takdirde asla bırakmaz. Sevgi bağlarınız ne kadar kuvvetli olursa olsun yeniliğe açık yapısı vardır. Gözü ister istemez bir başkasına kayabilir.

Venüs Kızı: Bugünlerde canı sıkkın sakın onu aldatmaya kalkmayın. Başka birine yan gözle baksanız dahi üzecektir. Erkeğin gözü dışarıda olsa dahi Venüs kızına asla bu şekilde yaklaşmamalıdır. Davranış ve hareketlerine dikkat etmesi gerekir. El bebek gül bebek büyüyen Venüs kızı sevdiği erkeğin kendisini aldatmasını asla tahammül edemez. Onun davranışlarından dolayı kendinizi suçlamamalısınız.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
8 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ruken

16:16 sinirimi bozdu

Anonim

16 16 gurdum cok sinirlendim

MERYEM

1616 BANA GELDİ

MERYEM

bANA 1616 GELDİ ÇOK SEVİNDİM

Fidan

Onunda beni sevdiyini yeni oyrendim. Halan şoktayim

Munevver

munevver bnde 16 16 gordum cok sinirlendim zaten esimin bni aldatigini gordum

Özlem

23:23 yakaladm. İnşallah doğrudur anlamları çok sevindim onu çok seviyorum…
O&Ö

nihal

Bana 18:18 geldi cok sevindim sonra 20:20 geldi çok kızdı 21:21 geldi yine çok sinirlendim ama olsun ben onu çok seviyorum oda beni çok seviyor… Read more »