15:15 Saat Anlamı Seninle Birlikte Kaçmak İstiyor

İlişkinize mani olan şeyler varsa artık karar size kalmış demektir. Sizde 15.15 saat anlamına denk geldiyseniz o zaman seninle birlikte kaçmak istediğini düşünebilirsin. Sevginiz birbirinize olan bağlılığı gösterirken birbirinizden uzaklaşmanız ilişkinize zarar verebilir. Birlikte yeni bir hayata başlama kararı almanız ileri de yaşayacağınız pişmanları aşmanızı sağlayacaktır. Sevginize saygı göstermeyen aileniz varsa tek çareniz birlikte hareket etmektir. Seninle birlikte kaçmak istiyorsa şartlardan dolayı olduğunu asla unutmamalısın. Güzel bir ilişki hayatınıza yenilik katabilir.

Saatler 15.15 gösterdiğinde karar vermeniz gerekecek. Ayrı mı kalacaksınız yoksa size mani olanlara karşı mı duracaksınız. Buna en doğru kararı verecek olan sizlersiniz. Sevginize inanın ve kalbinizin sesini dinleyin. Hayatınız böylelikle çok daha güzel olacak.

seninle birlikte kaçmak istiyor

Mars Erkeği: Sevdiğin insan ile kaçmayı düşünüyor musun? Onun sorumluluklarını üstlenerek birlikte hayat kurabileceksiniz asla durmayın. Sevginize sahip çıkın ve ileriye taşıyın. Aileniz veya çevrenizdekilerin size mani olmasına müsaade ederseniz hayatınız boyunca mutlu olamazsınız. Tavsiye vermek gerekirse bir erkek olarak sevdiğine kalben yakınlaşmalısın. Sahip çıktığında hayatın çok daha güzel anlamlı hal alacaktır. Bağlılığınız sizi bir adım daha öteye taşıyabilir.

Venüs Kızı: En zor kararı sen vereceksin. Bir kız olarak aileni geride bırakıp gidebilir misin yoksa ailem olmadan yapamam mı diyorsun? Senin vereceğin kararla birlikte geleceğiniz şekillenecek. Mars erkeği kararına saygı duyacak, verdiğin karar ne olursa olsun yanında olmayı tercih edecek. Kalbinin sesini dinleyerek bir gelecek kurmanı öneririm.

7
Kimler Neler Demiş?

5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
merve

Sevgilim Rus ve bence ilerde ailem bu ilişkiye mani olacak

HAYALPEREST

Bunlara inanmayın hepsi yalan dolan kahrolsun aşk

Ali

Makara geçiyor uz

Delikiz

Çok saçma o kişi karşındakinin seviyosa her zaman der bu yürekten gelirrr

Ayşe

Saatin anlami için ayşeee

lazim değil

Sevgilim bana saat 23-23 de seni seviyorum demisti demmeki bu anlamlar dogru ❤❤❤

zeynepp

tatlım bazen denk gelebiliyo ama hepsi de doğru olmuyo sakın yanlış anlama ben senin için diyorum :) :) :D