15:15 Saat Anlamı Seninle Birlikte Kaçmak İstiyor

Saatler 15:15 gösterdiği zaman Mars ve Venüs kızları için oldukça karmaşık bir dönem olacaktır. Yaşamınız için değişiklikler yapmak zorunda kalacaksın. Sizinle birlikte yaşayacak olması insanların hayatını değiştirecektir. Saatler doğrultusunda size anlatacakları olup onun temel fikri “sizinle birlikte kaçmak istemesi” olarak gösteriliyor. Kararına saygı göstereceksiniz veya yollarınızı ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Bu konuda Venüs kızı oldukça sert bir tavır sergiler ama Mars erkeği oldukça rahat olduğunu gösterecektir.

Venüs Kızı: Kaçmaktan gönlü olmayarak olumsuz beklentiler içersine girmiştir. Saatler onun için bir şey ifade etmediği gibi kaçmak onun hayatının en kötü zamanı olacaktır. Olacaksa bir şey ailesinin rızası ile olup korkuları olduğunu gösteriyor.

Mars Erkeği: Sevgilisine ulaşmak için kaçmayı dahi göze alabilir. Sizin düşünceleriniz onu en derin şekilde etkileyecektir. Saatler onun için çok şey ifade etmese dahi çeşitli sebeplerden dolayı hayatında değişiklikler sağlayabilir. Sizi devamlı takip edeceğini bilmelisiniz. Kaçarak bir aile yuva kurma hevesinde olmaktadır.

3 Yorum yazılmış

  1. Delikiz
  2. Ayşe
  3. lazim değil

Yorum Yaz