14:14 Saat Anlamı Evlenme Teklifi Düşünüyor

Evlilik döneminin başlaması için saat 14:14’e başlıyor. Aşk döneminiz içersinde yenilikler size haberci olacaktır. Kendi içinizde yaşadığınız yeni bir dünyaya şahit olursunuz. İçinizdeki sevgi artık birbirlerinize ait olduğunuzu düşündürecektir. Aranızdaki bağların kuvvetlenmesini sağlayabilirsiniz. Evlilik teklifinizi ederken ona güzel sürprizler yapmayı asla unutmayın.

Mars Erkeği: 14:14 olduğu zaman evlilik konusunda kendisinden oldukça emin. Diğer erkeklere göre kimseden kaçmadığı gibi hayata sımsıkı bağlarla tutunmuş bir erkektir. Yaşayıp mutlu olacağınız kişi eğer sevdiğiniz insanı tanıyorsanız bir nebzede olsa sakın kaçırmayın deriz. Saatlerinde size anlatacakları ile mutlu bir yuvanız olur.

Venüs Kızı: 14:14 ile yaşamaya değer insan olmuştur. Doyasıya yaşayacağınız aşk doğrultusunda mutluluk göstereceksiniz. Evinizin hanımı olacak kişi olduğundan dolayı ona tüm kalbinizi ile güvenebilirsiniz. Gerektiği yerlerde kendinizi onun kollarına bırakarak sizi yönlendirmesine izin verin. Her şeyin üstesinden gelebileceğine inanmaktadır.

Yorum Yaz