09:09 Saat Anlamı Seni Üzecek Bir Söz Söyleyecek

İstemeyerek söylenen bir söz kalp kırar geride enkaz bırakırsınız. Sizde 09.09 saat anlamına denk geldiyseniz eğer kalp kırıcı sözlerden sakının. Söyleyeceğiniz tek bir söz sevdiğinizi üzeceğini bilseydiniz ne yapardınız. Böyle olaylara karşı kendinize çeki düzen vermeniz gerekiyor. Canınız sıkkın olmasına rağmen kötü söz söyleyerek kalp kırmaktansa kendinizi üzmemelisiniz. Cevap veremeyecek durumdaysanız terslemeyin aksine biraz uzaklaşın. Bu sayede sorunların üstesinden gelmiş olacaksınız. Birbirinizi asla üzmeden huzurlu olmanız kaçınılmaz olur.

Kalpten gelen sözler sevgi doludur. Kin ve nefretiniz dile geldiği zaman karşınızdaki çok sevdiğiniz biri olsa dahi kalbini kırarsınız. Üzecek bir söz söyleyecek olacağını bilmek ne kadarda üzücü. Geride bırakacağınız kırık kalp iki taraf içinde oldukça üzücü olacaktır. Kalp kıracak sözler unutulmaz kırılan kalpte kolaylıkla iyileşmez. Siz, siz olun hiçbir zaman kalp kıracak sözler söylemeyin.

seni üzecek bir söz söyleyecek

Mars Erkeği: Kalbini kırabilirler ama asla başkasının oyuncağı olmazsın. Ağzından çıkan sözü bildikten sonra sorunda yaşamazsın. Sevdiğin insana söyleyeceği herhangi bir şey hayal kırıklığı yaratabilir. Bugün çok daha dikkatli olmalısın. Saatler 09.09 gösterdiği takdirde anlamalısın ki bugün söyleyeceğin söz aranızı açacak ancak sen bunu biliyorsun sorun yaşamazsın. Kendi yolunu kendin çizebilirsin.

Venüs Kızı: Sevgin büyük ama ister istemez sevdiğinin kalbini kırabilirsin. Söyleyeceğin sözleri gözden geçirirsen eğer sorun yaşamazsın. Saatler senin içinde iyi şeyler söylemiyor, günün erken saatlerinde 09.09 görmek hayra alamet değil. Olası bir durumda tadınız kaçabilir. Keyfinizi asla bozmayın birlikte yaşayacağınız her an sorunları aşacaktır.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
22 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ma-_-vi

…AYŞE…

kader

1616 saat dilimi şuan sevdiğiniz başka bir kadının yanında çıkıyor ise ve sevdiğim adam o.an benim yanındaysa bunu kıskanç bir kadına denk geldiğini düşünürsek ayrılıklara… Read more »

Anonim

Aşırı batil

Anonim

Bence hepsi bahtı inaç

no name

Çok şükür bana hiç biri gelmiyor

Esra

Kendi yasadiklari seyleri saatlere anlam yükleyerek aktarmislar ama maalesef 5 parmagin 5i ayni degil bizler De inanmak istedigimiz herseye inandigimiz için boyle insanlara yani kandirilmaya… Read more »

isimsiz

Bence hepsi batıl inanç arkadaşlar bunların hiç birinde inanmayın

ayse altinay

bu saatler gercek soyluyolar bnce arkadaslar bnimkisi doru cikti

ziyaretçi

bence doru soyluyor saatlerin bazilari birbilerine tuta biliyor yani bnim gercek oldu
soylediklerinin hepsi dorucikti

Melike

Bundan hiç bşy Anlamadım ya bn 09:09 gördüm şimdi bnm ne yapmam gerekiyor

Zehra

Banada hep 18.18 geliyor

Esra

Her saate de denk geliyorum hemen hemen

Zeyno

Bankada hep 07.07 geliyor

meliss

banada hep 19:19 geliyo hep

İrem

Nedense bana hep 09:09 geliyor

misafir
Reply to  İrem

Evet katılıyorum Pek uykucu olmadığımız için olsa gerek

Büşra

Siz çok biliyonuz ya zaten

mehmet

bencede yalan söylüyorlar

seda

Nedense banada hep 19:19 geliyo

Sude

Gizem tanışalım mı

hasan
Reply to  Sude

peki

gizem

Valla dogru bildiniz desem yalan olur . Cok yalan soyluyonuz.