07:07 Saat Anlamı Elini Tutmak İstiyor

Sevdiğin insanın elini tutmak kadar etkileyici bir şey yoktur. 07.07 saat anlamına denk geldiyseniz eğer sevginizde bir adım daha ileri gideceksiniz. Birlikte geçirdiğiniz her anın değerli tarifsizdir. El ele tutuşarak kalplerinizin atışını hissedeceksiniz. İkiniz içinde özel bir gün olacak. Ellerinizin teması halinde kendinizi hiç olmadığı kadar mutlu, heyecanlı, sevgi dolu hissedeceksiniz. Dünyalar sizinmiş gibi davranabilirsiniz, önemli olan elleri asla bırakmamaktır.

Birlikte geçireceğiniz her anı iyi değerlendirin. Biriniz elini tutmuyorsa diğeriniz elini uzatarak tutmalıdır. Birbirinize yakınlaşarak sevginizi en derinden hissedebilirsiniz. Sevmek ve sevilmek çok özel duygulardır. Sizde sevginizi sonuna kadar gösterin. Daha sonradan pişmanlık duymaktansa birbirinize yakınlaşarak sevginizi yaşatmanız gerekiyor.

elini tutmak istiyor

Mars Erkeği: Seviyorsan eğer o eli tutacak kadarda erkek olmalısın. Bir kıza sevgini hissettirdiğin zaman onu kazanırsın. Seviyorum demekle sevgi olmaz. Elinin sıcaklığı kalbinin sıcaklığı olmalıdır. Kalben seviyorsan eğer elini tuttuğunda hisseder. El ele birlikte olmak kadar güzel bir şey yoktur. Duygusal olarak bağlılık hisseder birbirinize yakınlaşırsınız. Erkek olarak kızın elini tutmak sana düşüyor. Kendine gel ve elini tutmak için utanma.

Venüs Kızı: Seviyorsan eğer elini tutmasına izin vermelisin. Bir erkek sevdiğinin elini tutmayı ister. Buna müsaade etmelisin ve imkan yaratmalısın. Kız izin vermedikten sonra erkek asla elini tutmak istemez. Masa da elini uzatırsan eğer elini tutacaktır. Yolda yürürken hafiften eline dokunduğunda bunu hissederek elini sımsıkı tutabilir. Sen hangisini yapacaksın? Seviyor musun ve elini tutmasına izin verecek misin? Bu yolda son kararı sen vereceksin.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
9 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Poyrazz

Cokk dogruu

leylenur

Gerçek söylüyorlar ben ilk yalan sanmıştım ama dogru çıktı

Deniz ecem

Aynn dogru

ziyaretçi

07:07 gercekten oyle cikti dogrudur

ziyaretçi

bencede de ya sevgilisi olmayn ne ypsn peki ya

nurşen

katılıyorum size kızlar

Ayşe

Aynen yaaa

ziyaretçi

Tek sıkıntım şu benim sevgilim yok ne zaman saatler böyle olsa işte 06:06,00:00,07:07 vs Sevgilin seni düşünüyor sevgilin üzgün abi sevgilisi olmayan ne yapacak onlarıda… Read more »

Ebru Taşbsşı
Reply to  ziyaretçi

Doğru kardeşim