00:00 Saat Anlamı Seninle Birlikte Ölüme Dahi Gider

Saatlerin hepsinin bir anlamı olduğu gibi üst üste gelmesi durumunda bir anlam taşıdığı bilinmelidir. Özellikler saatlerin taşıdığı anlamlar oldukça önemlidir. Örneğin saatin 00:00 denk gelmesi sonucunda “seninle birlikte ölüme dahi gider” anlamını taşıyarak Venüs Kızı ile Mars Erkeğini tanıyabilirsiniz. Öyle bir zaman gelmiş olur ki adeta sizine ölüme gidecek cesareti alır. Sizlere değer kazandırarak ulaşmak istediğiniz noktaya getirirler. Her insan bu anı yaşamak istediği gibi denk getirilmesi gerekmektedir. Sizde içinizdeki duyguları dışarı vurmak istiyorsanız eğer bu saat anlamlarını kullanabilirsiniz.

Mars Erkeği: Çok cesur ve inançlı birisi olarak size olan sevgisi asla ölçülemez. Yüksek olan sevgisi sayesinde gözünü kırpmadan sizinle ölüme dahil gidebileceğini bilir. Ölüm yolunda istediğinizi söyleyebilirsiniz ama onu kararlarından vazgeçiremezsiniz. Size karşı duyguları hep kuvvetli olarak yolunuzda yol ve can olmaya devam edecektir.

Venüs Kızı: Çok yufka yürekli olup aşkı için her şeyi yapar. Ona karşı daima saygılı olun. Her zaman yanınızda olacağını bilip fedakarlıklara hazır olduğunu da bilmelisiniz. Size olan sevgisini ölçemezsiniz. Güzel ir sevgiye sahip olması her konuda yardımcınız olacaktır. Yolunuza can verebilecek bir kişiliğe sahiptir. Karakterini asla unutmayın, onu tanımak herşeye değer.

19 Yorum yazılmış

 1. İsa
 2. Enes A
 3. Enes A
 4. can
 5. can
 6. isimsiz
 7. Fatma
 8. Aysel
 9. ayse altinay
 10. miray
 11. bir dost
 12. Nur koç
 13. gamzenur Tekin
 14. Seviyor
 15. arap ali
 16. Cemre
 17. sude
 18. ziyaretçi
 19. aygun1232

Yorum Yaz