10:10 Saat Anlamı Senden Ayrılmak İçin Fırsat Kolluyor

Saatlerin 10:10 göstermesi ile birlikte sevgilinizle aranızda yaşadığınız sorunlar olumsuz bir şekilde büyümeye devam ettiğinin habercisi olur. Saatlerin anlamlarından birisi olarak bize geri dönüş yapıyor. Duygu ve düşüncelerin saatlere yüklenmesi ile ortaya çıkar. Mükemmel saatler ile sizlere günün gerçeklerini gösteriyorlar. Saatiniz eğer 10.00 olduğu vakit o zaman biraz endişelenmenizin habercisi olarak geri dönüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Saat 10:10 ile birlikte ayrılık çanları çalıp onun hayatında bir başkası olduğunu artık kabullenmeniz gerekmektedir. Sizden ayrılmak için fırsat kollayarak en kısa sürede bunu gerçekleştirecektir. Uzun zamandır birlikte olmanıza rağmen başkalarını düşündüğünü asla saklayamaz. Sizde buna ortak olmayarak ayrılıklara fırsat vermeyiniz. Tekrar onu kazanmak için elinizden geleni yapın kafasına bir kere yerleştirdiği kararı tekrar geri almanız zor olacaktır.

İnsanlar karmaşık zamanlar yaşayabilir bu durumu olumlu yönde kendinize doğru çevirebilirsiniz. Saatlere bakarak uygun bir vakti yakalamanız sizin için önemli olacaktır. Bu sayede olumsuz düşüncelerden uzaklaşırsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

4 Yorum yazılmış

  1. Ziyaretçi 2 sene ago
    • Merve 7 ay ago
  2. CANTANEM 1 sene ago
  3. Merve 7 ay ago

Yorum Yaz

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.