01:01 Saat Anlamı Seninle Olmaktan Mutlu

Saat anlamlarından 01 01 sizlere ifade etmek istediklerini takip ederek bitecek olan ilişkinizi kurtarabilirsiniz.

Saat 01.01 olarak gösterdiği zaman bize sevgilimizle ilgili ifadelerde bulunmaktadır.Saatlerin birbirleri ile aynı olduğu zaman bakıyoruz şuan 01.01 gören kişiler için söyleyeceklerimiz var.

Seninle Olmaktan Mutlu
Yaşadıklarınıza rağmen sorunlar her ne kadar olursa olsun barışma taraftarı olacaktır. Kendinizi sıkmadan onun hareketlerini beklemelisiniz. Sizinle olmaktan ne kadar mutlu olduğunu çevresindeki herkese anlatıyor. Bu durumdan sizinde memnun olmanızı bekleyerek ona vereceğiniz cevapları tartacaktır.

Tartışmaya girmeyin bu saatte hisleri sizden teselli sözleri olacaktır. Hatayı kendisi yapsa dahi sizin onu aramanız dahilinde çok mutlu olacağını dile getirmektedir. Duygusal olduğundan dolayı söyleyeceğiniz her söz onu derinden etkileyecektir. Ona sahip çıkarak hislerinizi her zaman gösterebilirsiniz.

Mars Erkeği: Oldukça cesur ve düşüncelidir. Sizin yanınızda olmak ona cesaret ve özgüven kazandırıyor. İstedikleri doğrultusunda hareket etmek onu daima mutlu edecektir. Ona bir adım gitseniz o size bin adım gelecektir.

Venüs Kızı: Sevgisine inanabilirsiniz, sizin için herşeyi yapmaya hazır olduğu gibi yanınızda kendisini çok huzurlu hissediyor. Her konuda yardımcınız olup size yol gösterecektir. Venüs kızı ile anlaşmak kolay olduğu gibi onun sevgisini asla hafife almayınız.

11 Yorum yazılmış

 1. Anonim
 2. Seyda
 3. ADEM
 4. Sercan
 5. Elif
 6. Melek e
 7. Yaprak
 8. ziyaretçi
 9. sevgi
 10. melek
 11. Lola

Yorum Yaz